Cayirova_nakliyeciler - Reform Nakliye Çayırova Evden Eve Nakliyat Reform Nakliyat
Hizmetlerimiz Yük Hesapla Kurumsal Sık Sorulan Sorular Galeri İletişim

NAKLİYE BLOG

Körfez nakliyatKörfez nakliyat

Körfezevden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Körfez nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şeki ...

Kartepe nakliyatKartepe nakliyat

Kartepe evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Kartepenakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şekilde sigo ...

Karamürsel NakliyatKaramürsel Nakliyat

Karamürsel evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Karamürsel nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli ...

Kandıra nakliyatKandıra nakliyat

Kandıra evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan İzmit nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şekilde ...

Başiskele Evden Eve NakliyatBaşiskele Evden Eve Nakliyat

Başiskele evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Zeytinburnu nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

< ...
Çayırova Evden Eve NakliyatÇayırova Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Çayırova nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Darıca Evden Eve NakliyatDarıca Evden Eve Nakliyat

Darıca evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Darıca nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

...
Derince Evden Eve NakliyatDerince Evden Eve Nakliyat

Derince evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Derince nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Taşınırken dikkat edilecek HususlarTaşınırken dikkat edilecek Hususlar

Günümüzde evden eve nakliyat firmaları ev taşıma işlemini kolaylıkla yerine getirmektedir. Eski sistemlerde olduğu gibi eşya toplama, eşya paketleme ve eşyaların araca yüklenmesi gibi sorunlar tamamen orta ...

İstanbul Evden Eve Nakliyatİstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul'da şehir içi evden eve nakliyat hizmetlerini yıllardır güvenle veren Ertan Nakliye, eşyalarınızı güvenle taşır. Sigortalı taşıma hizmeti ile zarar ve ziyan vermeden eşyalarınızı evinizeyerleştirir.&nbs ...

Dilovası Evden Eve NakliyatDilovası Evden Eve Nakliyat

Dilovası evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Dilovası nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şekilde s ...

Gebze Evden Eve NakliyatGebze Evden Eve Nakliyat

Gebze  evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Gebze  nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şek ...

Gölcük Evden Eve NakliyatGölcük Evden Eve Nakliyat

Gölcük evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan Gölcük nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız ...

İzmit Evden Eve Nakliyatİzmit Evden Eve Nakliyat

İzmit evden eve nakliyat hizmetimiz vardır. Yakın çevremiz olan İzmit nakliyat hizmeti veren firmalar arasında en çok tercih edilen kuruluşlardan biriyiz. 

Eşyalarınız güvenli bir şekil ...

 

 

 

 

Nakliye Tutarı Hesapla

Ücretsiz Keşif ve Fiyat Teklifi için tıklayınız
Tüm Nakliye İşlerinizde
40 Yıllık Tecrübeyle Hizmetinizdeyiz

Reform Nakliyat - Çayırova Kocaeli

40 yılı aşkın bir süredir İstanbul Kocaeli Çayırova başta olmak üzere tüm Türkiye'ye Evden eve eşya ve yük taşımacılığı yapmaktayız.

Hizmetlerimiz

Ev Taşıma / Evden eve nakliye, sigortalı eşya taşıma, asansörlü taşıma

Ofis - İşyeri Taşıma / Ofis taşıma, fabrika taşıma, depo taşıma, makine taşıma, paletli taşıma, forkliftli taşıma, kutulu taşıma

Değerli Eşya Taşıma / Piyano taşıma, antika eşya taşıma, tablo nakliye, cam eşya nakliye

Ham madde taşıma / İnşaat malzemeleri nakliyesi, kum nakliyesi, seramik nakliyesi, demir taşıma, yük boşaltma, damperli kamyon

Sıvı madde taşıma / Kimyasal taşıma, sıvı nakliyesi


Evden Eve Nakliyat


Asansörlü Eşya Taşıma


Kolili Yük Taşıma


Şehirler arası eşya taşıma


Forklift ile Yük Taşıma

Hakkımızda

Reform Nakliyat Mustafa Bey tarafından 1985 yılında kurulmuştur. 2015 yılına kadar Cemal Bey önderliğinde devam eden çalışmalarımız Cemal Bey tarafından günümüze kadar devam ettirilmiştir. Kurumsallığın yanı sıra esnaflık tecrübeleri de böylece babadan oğula geçmiş, lojistik konusunda adeta piyasanın belirleyici kurumlarından biri olmayı da başarmıştık. Gerek çalışanlarımız, gerekse yöneticilerimiz kendilerini sürekli geliştiren, taşıdığı her bir ürünü oldukça değerli gören, sorumluluk sahibi ve çözüm ortağı olma noktasında güvenilir bir firma olarak 40 seneyi aşkın bir süredir çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Sürekli modernize edilen araç filosu, yük taşıma ve kaldırma aparatları, inovatif ekipmanlar ve insan gücü gerektiren koşullar için eğitimli personel ile çalışarak müşterilerimizin her zaman güvenini maksimum seviyede tutmayı başardık. Garantili sigortalı ev taşımacılığından, hassas yük (müzik aletleri, değerli tablolar, antika eşyalar, kırılabilir ürünler) taşımaya kadar, sanayi hammaddesi taşımacılığından, şehirler arası transferlere kadar, hatta mahalle arasında yapacağınız nakliyede lazım olan küçük kamyonet ihtiyaçlarınıza kadar tüm nakliye taşıma ihtiyaçlarınızda bizlere ulaşabilirsiniz.

Yük taşımanın azı-çoğu yoktur ilkesi ile tüm ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Eşyalarınızı özenle paketliyor, evden eve sizi yormadan tüm eşyalarınızı kolileyerek, her odanın eşyasını taşındığınız evde yine aynı odaya bırakıyoruz. Mobilya sökümü, tekrar montajı, aynı şekilde avize demontaj ve montaj hizmetlerimizden ev taşımalarında ücretsiz faydalanabilirsiniz

Kocaeli şehir içi nakliye fiyatlarımız ile rakiplerimize fark atıyoruz. Ucuz nakliye ihtiyacınızda her an yanınızdayız.

Çayırova nakliye evden eve firmaları arasında sizde boğulduysanız hemen arayın.

İstanbul Kocaeli Çayırova güzergahlarında boş kamyon arayanlar için avantajlı fiyat tekliflerimiz vardır.

Ev taşıma Evden eve İşyeri taşıma Makine taşıma Ofis taşıma Piyano taşıma Antika eşya taşıma Cam eşya taşıma Değerli eşya taşıma Ham madde taşıma Kimyasal madde taşıma Paletli yük taşıma Kolili yük taşıma Paketli yük taşıma Sıvı madde taşıma İnşaat malzemeleri taşıma Yük taşıma Eşya Taşıma Yük Taşıma

 

 

Nasıl Çalışırız?

1- Reform Nakliyat ile iletişim kurun
2- Ücretsiz keşif hizmetimiz ile sizi ziyaret edelim, taşımayı planlayalım
3- Şeffaf bir şekilde taşıma programı ve ücretlendirmeyi bildirelim.
4- Sözleşme ile işimizi resmi - vergiye dahil- garantili hale getirelim
5- Söz verdiğimiz tarihte yükünüzü taşıyalım
6- Tam zamanında dilediğiniz adrese teslim edelim.

SONUÇ

Eşyalarınız zarar görmeden taşınır

Sıkça Sorulan Sorular

Asansörlü Ev taşıma hizmetiniz var mı?

Evet, eşyalarınızı götüreceğimiz adresin konumu, müsaitliği ölçüsünde hızlı ve güvenli yol olan asansörlü ev taşımayı özellikle tercih etmekteyiz.

Mobilyaları nasıl koruyorsunuz?

40 yıldan fazla yaptığımız gibi, eşyalarınızı sigorta kapsamında, sözleşme ile korumaya alıyoruz.

İş kazalarında benim sorumluluğum var mı?

Hayır, Yaptığımız sözleşme doğrultusunda çalışanlarımızın tamamı sigortalıdır. Ve kasıt dışında oluşabilecek iş - trafik kazalarında tüm yükümlülük firmamıza aittir.

Nasıl fiyatlandırıyorsunuz?

Ücretsiz ön keşif ile yerinde taşınacak eşya tespiti yapıyoruz. akabinde taşıyacak personel ve araç tayini yaparak yük yol ve zamana göre fiyat çıkartıyoruz

Size güvenebilir miyim?

Tabi ki evet. Sebepleri

  • 40 yılı aşkın bir süredir bu meslekteyiz

  • Sigortalı ve sözleşmeli resmi olarak çalışmaktayız. Merdiven altı bir kuruluş değiliz

  • Memnun müşterilerimiz en güçlü referanslarımızdır

  • Pahalı araçlar ve ekipmanlar kullanıyoruz. Ciddi yatırımlarımız varken, dost kazanmayı para kazanmaya tercih ederiz.

Fiyatlarınız nasıl?

Resmi olarak çalışma yapan firmalar kazançlarına ilaveten vergi, stopaj gibi giderlerden dolayı fiyatları daha yüksek tutacakmış gibi bir tutum göstersekde, doğrusunun fiyat politikasının  biraz daha vicdani bir durum olduğudur. Giderler bellidir, karmarjı da bellidir. Bizden fiyat almadan evinizi taşımayın.

Mobilyaları kim sökecek?

Evinizde kurulu olan dolaplar, portmantolar, yemek odası, yatak odası genç odası takımları ile avize, klima gibi eşyaların sökülmesi ve takılması gerekmektedir. Bu hizmetlerin bir çoğunu firmamız karşılamaktadır.

Başka bir sorum var

Galeri

 

MUTLULUĞU GÜVENLE TAŞIYORUZ

 

 

İletişim

       3136       

Bu sitenin tüm hakları @reformnakliye.com a aittir. İzinsiz kopyalanamaz.

0532 204 26 09

Türk Web Ajans